İnternetten Gör Programı

Ürün Detayı

Abant Ticari Paket, Abant Restoran Ticari Paket veya Abant Gsm Ticari Paket programlarımızı kullanan müşterilerimizin; kullandıkları programdaki ürün, müşteri ve firma listelerini kendi internet sayfalarında görmelerine yarayan bir yazılımdır.

Program; sizin belirttiğiniz ayarlar ve parametreler doğrultusunda kullanmış olduğunuz programdaki bilgileri, şifreli ve şifresiz olmak üzere internet sitenize rapor olarak göndermektedir.

Şifresiz raporda; sadece satış fiyatı ve mevcut miktarın görülebildiği ürün listeniz bulunmaktadır. Bu raporun web adresini müşterilerinize bildiğirdiğinizde; müşterileriniz, ürünlerinizin stok ve satış fiyatı bilgisini görebileceklerdir.

Şifreli raporda; ürün, müşteri ve firma listeniz, sizin belirttiğiniz bir şifreyle internet sitenize rapor olarak gönderilecektir. Bu rapor şifreli olduğu için bu sayfayı sadece siz görebileceksiniz.

Gönderme programındaki, gönderme süresi 1 dakika ile 60 dakika arasında ayarlanabilmektedir. 1 dakika olarak ayarlandığında, internetteki rapor 1 dakikada bir otomatik olarak güncellenecektir.Fiyat: 500

Sipariş Formu

Ad Soyad*

E-Posta*

Firma Adı*

Sipariş Notu*